הורוסקופ 5.26.2023

מזל טוב כפול לילדי מזל תאומים תאריך המזל: בין 21.5 לתאריך 22.6

אלמנט: אויר משתנה.
סמל המזל: תאומים.
איבר בריאותי רגיש: מערכת העצבים.

תכונות חיוביות של המזל:
בעלי אינטליגנציה טבעית, ערניים שכלית, פיקחים, רבגוניים, בעלי יכולת להתפרש על נושאים רבים, מלאי אנרגיה, ספונטאניים, מלאי שמחת ואהבת
החיים, קלילים.

תכונות שליליות של המזל:
חסרי יציבות, נוטים להתפרצויות, בעלי מצבי רוח משתנים, חסרי יכולים להיות במנוחה, שטחיים, מתנשאים, חסרי סבלנות, לא נותנים מעצמם במערכת יחסים עד הסוף.

איפיון כללי
כילידי מזל זה תהיו קפיציים ודינאמיים. אינכם יכולים להיות במקום אחד ואתם זקוקים להתרגשויות ותנועה כדלק להפעלת אישיותכם. אופייכם משתנה ועל כן אתם נחשבים כבעלי יכולת הסתגלות גבוהה בתנאים משתנים.

תחזית כללית שנתית לילידי מזל תאומים

שפע
כוכב השפע המוכר בשמו יופיטר נכנס החודש אל בית תת ההכרה שלכם וישהה שם במשך כל השנה הקרובה. זוהי שנה מצוינת עבורכם להתחבר אל האני הפנימי שלכם ולהבין את עצמכם לעומק בנושאי שונים שעד היום היה לכם קשה להתעמת איתם.

האופי הבסיסי שלכם הוא כזה שאתם מעדיפים יותר לבחון דברים מלמעלה ולא לבחון אותם לעומק ולכן בתקופה זו האינטואיציה הטבעית שלכם תתגבר ותהייה לכם הזדמנות להבין את עצמכם בצורה נכונה ובהתאם לכך לפעול. בהחלט ייתכן שאנשים שפעם התאימו לכם היום תמצאו שאינכם משדרים על אותו הגל ותרצו להתחיל בחיים חדשים עם אנשים חדשים שייכנסו לחייכם. בכל פעם שאתם מתלבטים בנושא מסוים ואין לכם עם מי להתייעץ, הקשיבו לאינטואיציה שלכם . היא תנחה אתכם בדרך הטובה ביותר.

בין החודשים אוקטובר ועד דצמבר, תמצאו שהחיים יותר קלים לכם כיווןשעם חשיבה נכונה יש לכם הזדמנות לשנות את סגנון ודפוס חייכם.

אתגר
הכוכב שמביא איתו יחסים שיש בהם אחריות, האטה ולעיתים תחושת כובד והמוכר בשמו סטורן נכנס למקום המקושר עם הקריירה שלכם ולכן אתם עלולים לחוש שיש אצלכם האטה בתחום הקריירה. למרות הקושי האטה זו אינה רעה כיוון שהיא גורמת לכם לקחת פסק זמן כלשהו בתוקף הנסיבות ולהבין שאתם חייבים לעשות שינוי בצורת העבודה שלכם כיוון שהמציאות מבקשת את זה. זהו זמן שבו עליכם לחשוב כיצד אתם יכולים להעשיר ולחזק את היכולות המקצועיות והאישיות שלכם, על מנת לשדרג את עצמכם בכל צורה אפשרית ועל כן, זוהי תקופה מצוינת למצוא גם תחום העניין שיענה על צורך זה. אינכם יכולים לסבול ביקורת אם בעיניכם היא לא מוצדקת ואינכם יכולים לשאת טיפשות של אנשים אחרים ועל כן הדרך הטובה ביותר עבורכם היא ללמוד מהניסיון של עצמכם. בדרך כלל בתקופה כזו פחות תהיו אובייקטיבים למה שאחרים ינסו להגיד לכם ותרצו לעשות הכול ברוח הבנתם את הנסיבות וגם על דעת עצמכם.

טיפ לילידי מזל השבוע הכוכב המזוהה איתכם והמוכר בשמו מרקורי נמצא בבית תת המודע שלכם ולכן עכשיו זה זמן להתכנסות פנימה ולחשוב ולתכנן מהם החיים שאתם מעוניינים לחיות אותם.

טלה: יש לכם צורך פנימי עז לסיים חלקים מסגנון חייכם הנוכחי ולהתחיל חיים חדשים שיהיו טובים לכם ואף מקדמים למקומות אליהם אתם שואפים להגיע וזאת בעקבות מעבר כוכבהשפע לבית הכספים שלכם. ייתכן שיגיעו אליכם הדים של ביקורת על חוסר שביעות רצון מהמשפחה, אך לא מומלץ לכם לקחת זאת יותר מדי ללב. תמשיכו בקו שבו אתם פועלים ואליו אתם חותרים להגיע.

שור: כל נושאי השותפויות הכלכליות יעמדו למבחן בתקופה הקרובה בחייכם. הכוכב שלכם וונוס נמצא במקום המקושר עם הסביבה הקרובה שלכם ובהחלט ייתכן שאתם חשים בקשיי תקשורת עם היקרים לכם. הגיע הזמן שלכם לבנות קו אסטרטגי חדש שינחה אתכם לעתיד. כמו כן, ילידי המחצית השנייה של המזל חשים את האנרגיה של כוכב אוראנוס שמשפיע עליכם ולכן יש לכם צורך ורצון לשבור מסגרות.

תאומים: ילידי המזל חווים תסכול וחוסר סבלנות בגלל העובדה שכוכב סטורן שמביא איתו קשיים בעשייה נמצא בבית הקריירה שלכם וגורם לכם לפעול מתוך לחץ. מאחר ואתם רוצים להתפתח, אתם מגששים את דרככם בכל הקשור למציאת עצמכם בקריירה. חשוב שתבינו שכל עוד כוכב סטורן נמצא בבית הקריירה שלכם, התקופה תהייה יותר קשה מהרגיל אך בסיומה תוכלו ליהנות מהשינויים שעוד תעשו.

סרטן: הכוכב אוראנוס שמביא איתו שינויים ולעיתים מפתיעים במיוחד נמצא בבית החברה שלכם כך שיש לכם ימים שאתם חשים שבא לכם לקום ולשבור את כל הדפוסים שהחזיקו אתכם עד היום במערכות יחסים חברתיות. מאחר ובתקופה זו גם כוכב וונוס שאחראי על הקשרים האישיים נמצא במזל שלכם, חשוב שתחברו את שתי האנרגיות גם יחד ותעזרו לעצמכם למצוא את המקום שלכם.

אריה: כל ההתרחשויות והשינויים אותם נאלצתם לעבור בעל כרכיכם מביאים אתכם להבנה שלמרות שאתם פועלים היטב לפי הבנתכם מבחינת הקריירה , הרי שהמציאות הראתה לכם לאחרונה לעיתים קרובות מדי שטעיתם ואתם צריכים לעשות חישוב מסלול מחדש. אתם מתעמתים עם העובדה שעליכם להמציא את עצמכם מחדש כדי להצליח ומוטב שתעשו זאת מתוך תחושה של שמחה כדי להצליח.

בתולה: יש לכם קשיי התנהלות בקריירה ונראה שאינכם יכולים להבין מדוע למרות שאתם באים עם מלוא הרצון והאנרגיה לעזור, הרי שיש אנשים שלא בהכרח מבינים ומקבלים את דעתכם ואתם מרגישים פגועים כשדעתכם לא מתקבלת. מומלץ לכם בשלב הזה להתמקד ולעשות מה שטוב לכם באופן אישי ופחות בצורך שלכם לרצות את האחרים. נושאי העבודה יהיו בסיס לחוסר שביעות רצון השבוע.

מאזניים: הכוכב וונוס שאחראי על מערכות יחסים וקשרים בין אישיים נמצא בבית הקריירה שלכם ומביא לכם אפשרויות שיח רבות ומגוונות בנושא אודות היכולת שלכם לעבוד באופן מקצועי ולפרוץ לקריירה משמעותית. חשוב מאוד שתאספו את עצמכם ותבינו שכל עוד הכוכב יהיה החודש בזוית קשה אל המזל שלכם , הרי שיצוצו תחומי עניין חדשים שתאלצו לפתור, אך אלה יהיו נושאים שיעוררו אתכם לחשיבה מחדש.

עקרב: הכוכב אוראנוס שמביא איתו שינויים פתאומיים ומהותיים בחיים , נמצא אצלכם בבית הזוגיות והשותפויות ולכן עליכם לצפות למערכות יחסים שיכולות להסתיים במהירות וללא כל סיבה הגיונית, אך משאירים אתכם עם צלקות. הסיבה היא שאתם מזל יציב וחזק שיודע לשלוט בגורל ולא בורח ממצבים קשים ולכן קשה לכם לקבל שלא כל אחד יש לו את תפיסת העולם שלכם, עובדה שגורמת לכם להתאכזב שוב ושוב.

קשת: שבוע מאוד אינטנסיבי עובר עליכם כיוון שנראה שאתם נדרשים לתת את המאה אחוז שלכם בכמה וכמה מקומות. מומלץ לכם לשמור על איזון ופרופורציה ולא לתת מעבר ליכולותיכם. זה הזמן לעמוד על דעתכם מול האחרים ולא לתת להם לנסות להשפיע עליכם לשנות את דעתכם על מנת שדעתם תתקבל ביתר קלות. זהו זמן בחינה עבורכם ,עד כמה אתם יכולים להתנהל בצורה אובייקטיבית.

גדי: אתם עוברים שינויים משמעותיים מבחינה אישית ומקצועית וזאת בגלל העובדה שלאחרונה חוויתם קשיים מאוד לא נעימים ואכזבות מאנשים וחברים לעבודה שהייתם בטוחים שיהיו לצדכם, אך בזמן אמת אכזבו אתכם ופנו לדרך אחרת. ייתכן ותהיו נוחים למריבות השבוע בשל העובדה שתרגישו שהתקשורת שלכם אינה ברורה דייה לזולת ואתם נאלצים להסביר עצמכם שוב ושוב.

דלי: נושאי הכספים אצלכם עדיין במרב תשומת הלב בגלל חיבור כמה אלמנטים ביחד. כוכב העשייה נמצא בזוית המעוררת אתכם לפעולה מתוך לחץ, אך כוכב סטורן שמגביל פעולה לא מאפשר לכם לפעול בחופשיות ואתם מוצאים עצמכם דואגים כל פעם מחדש איך להתנהל מבחינה כלכלית, על מנת לעמוד בכל המטלות שלכם. מומלץ לכם לבלות זמן איכות עם צעירים מכם במשפחה הזקוקים ליד המכוונת שלכם.

דגים: השמש בשמיים הגיעה לביקור בבית המשפחה שלכם למשך החודש הקרוב ותקופה זו מצוינת כיוון שהיא תיתן לכם יכולת עשייה ופתרון של נושאים ותחומי עניין שהיו חשובים לכם. ייתכן ובבית ירגישו שאתם עושים כפי שאתם רוצים, אך אתם תמשיכו בשלכם ולא תקשיבו לאף אחד. ייתכנו מריבות על רקע העובדה שהסביבה שלכם לא חושבת כמוכם ואתם תרגישו לעיתים שאתם אלה שנושאים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לעולם אל תפסיד, הרשם לניוזלטר שלנו

כתבות אחרונות

בחירת העורך

תיהיה בקשר איתנו

הכתובת שלנו:

 

2851 SW 58 Manor

Fort Lauderdale FL 33312

954.592.5151