איגרת חירום להורי ישראל | בנצי גופשטיין

בעקבות האונס המזעזע בנתניה, יו"ר להב"ה בנצי
גופשטיין פונה להורים באיגרת חירום.

הורים יקרים, אבות ואימהות; היום, אני פונה באיגרת מיוחדת, איגרת חירום, היישר אליכם.

הבוקר התוודענו כולנו לאירוע מזעזע שאירע בנתניה: המשטרה עצרה שישה חשודים, כולם בגירים, בחשד לאונס קבוצתי של ילדה בת 13. המכנה המשותף לששת החשודים, אם תהיתם, הוא המוצא שלהם, אותו דאגו במפגיע במרבית כלי התקשורת לטשטש: כולם ערבים.

שש חיות הטרף הללו, ניצלו את התמימות של הילדה האומללה הזו, סיפקו לה סמים ואלכוהול, ואנסו אותה באכזריות.

הם עשו זאת, מסיבה אחת בלבד; הם עשו זאת, משום שהילדה אותה הם אנסו, היתה יהודיה.

הם עשו זאת כחלק מהמלחמה שלהם בעם ישראל, מתוך מטרה להשפיל ולפגוע בבנות שלנו ובכבודן. בארגון להב”ה אנו מכנים את התופעה הזו “הטרור הלאומיני”; עבירות מין שמבצעים ערבים כנגד יהודיות, על רקע לאומני.

ברוך השם, בכנסת מקודמת כיום הצעת חוק שתכיר ב”טרור הלאומיני”, וצפויה להחמיר את הענישה במקרים אלו, אם בעזרת השם תעבור. זה כמובן לא מספיק, ומצופה מהמשטרה ושאר רשויות האכיפה לנקוט בכל האמצעים העומדים לרשותם כדי להיאבק בתופעה הזו – מה שהם רחוקים ממנו כיום מאוד בפועל. ומכאן פנייתי אליכם: למרבה הצער, המקרה שפורסם הבוקר בכלי התקשורת, הוא לא מקרה קצה. הוא טיפה בים; על כל מקרה מזעזע כזה שפורסם, אנו בארגון להב”ה מטפלים בעשרות מקרים דומים נוספים.

על מנת לצמצם ככל הניתן את הפגיעה של המחבלים הללו בבנות שלנו, אני מבקש מכם, אבות ואימהות, מספר דברים:

1. נהלו קשר רציף עם הילדות שלכם. שימו לב שאתם מעורים במה שקורה בחייהן. היו ערים להסתגרויות ממושכות שלהן בחדרים, להיעדרויות רבות מהבית, לשיחות תכופות בטלפון.

2. נטרו, ככל יכולתכם, את הפעילות של הבנות שלכם באינטרנט וברשתות החברתיות. אינספור מקרים של פגיעות לאומיניות שהגיעו לידינו בשנה האחרונה, מקורם בקשרים מפוקפקים שנוצרו באינטרנט.

3. דווחו למשטרה על כל אירוע שמעלה את החשד כי קיים סיכוי לפגיעה בבת שלכם, או בכלל, במישהי.

4. פנו לארגון להב”ה לסיוע בכל מקרה נדרש. אנו תמיד כאן לרשותכם ולמענכם, מוכנים לעזור ולסייע. אל תהססו. אם יש ספק – אין ספק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לעולם אל תפסיד, הרשם לניוזלטר שלנו

כתבות אחרונות

בחירת העורך

תיהיה בקשר איתנו

הכתובת שלנו:

 

2851 SW 58 Manor

Fort Lauderdale FL 33312

954.592.5151