הורוסקופ 5.5.2023

מה מידת ההתאמה שלכם עם מזל שור וכל מזלות האדמה ?!

בימים אלה בהם חוגג מזל שור (הוא גם המזל של המדינה), את יום ההולדת, מומלץ לדעת כיצד ואיך מתאים (או לא…) מזל זה עם שאר המזלות.

אלו מכם שנולדו במזלות האדמה: בתולה וגדי מוזמנים לקרוא גם אתם את הכתוב, ולהקיש את הנאמר, ביחס לעצמכם.

מזל שור והתאמתו לשאר המזלות האסטרולוגיים.

מזל שור עם מזל שור – זהו זיווג שבו נושא השיחה העיקרי יהיה ענייני כספים, רכוש ונדל"ן. במידה והמטרה שלכם היא לאחד כוחות בנושא המקצועי, הרי שאתם בדרך הנכונה. ואולם בנושאי ה"יחד" של חייכם, תהיו בחסך מתמיד!!!

מזל שור עם תאומים – זהו זיווג שעל פניו לא נראה הגיוני. הקצב הפנימי שלהם לחיים שונה בתכלית ובעוד מזל שור רק יתחיל את היום, הרי שהתאומים יהיה כבר במחצית הדרך לסיום וכך גם האינטימיות. לא מומלץ !!!

מזל שור עם סרטן – שני מזלות אלו מתואמים באופן כמעט מלא בצרכים לחיים. נושא הביטחון הרגשי והכספי יהיה תחום שבו תקפידו להגיע למימוש, והקרובים לכם יצאו נשכרים מקרבתם אליכם. מומלץ מאוד !!!

מזל שור עם מזל אריה – בין שני מזלות אלה תיתכן משיכה בגלל העובדה שלמעשה אתם שני כוחות מנוגדים הנמשכים זה לזו. ייתכן שבתחילה תחושו משיכה הדדית ואולם עם חלוף הזמן, האריה יחוש לכוד בקשר חונק. להתרחק !

מזל שור עם מזל בתולה – כמו כל שילובי האדמה, הרי שזהו קשר מאוד מעניין שבו תרגישו שאתם נמצאים על מי מנוחות וכל צד יכול להבין ולקבל את הצורך של הצד השני בזוגיות ובתקשורת. מומלץ במיוחד למי שזקוק לביטחון בחיים !

מזל שור עם מזל מאזניים – זהו אחד הזיווגים היותר מעניינים בגלגל המזלות כיוון שאתם נשלטים על ידי אותו הכוכב = וונוס. אהבה, הרמוניה ואסתטיקה יהיו מאוד חשובים בחייכם, וכך גם תרצו להעביר את המסר לאחרים. מומלץ!

מזל שור עם מזל עקרב – אתם נקראים הזלות משלימים. העקרב המקושר עם אלמנט המים יהיה חייב אתכם השוורים הנוקשים להרוות את צימאון נשמתכם. יש לכם צורך הדדי זה בזה ולכן אתם עשויים להתאים. קשר מומלץ !!

מזל שור עם מזל קשת – זהו אחד הזיווגים הקשים ביותר אם כי המושכים ביותר. השור האיטי נמשך לטמפרמנט של הקשת ואילו הקשת מרגיש שהשור מייצב אותו. לא רע לכמה שנים, אחר כך מעייף…מומלץ לשמור לימי הזיקנה (:

מזל שור עם מזל גדי – זהו שילוב מוצלח במיוחד בכל הקשור לעסקי נדל"ן ובנקאות. הכול ידוע מראש והמשפחה תהיה מאורגנת לפי הכללים בספר. ואולם לאורך זמן, הנוקשות תגבר ואתם תרגישו שהחמצתם את החיים. אסור!

מזל שור עם מזל דלי – זהו זיווג בעייתי בגלל הבדלי הגישה לחיים. השור הוא מזל שלא אוהב חידושים והפתעות ואילו הדלי לא יכול לחיות בלעדיהם. בזיווג זה כל אחד ימשוך לצד שלו, עד אשר יסתיים הקשר. מומלץ לאוהבי מלחמות!

מזל שור עם מזל דגים – זהו אחד הזיווגים המוצלחים ביותר בגלגל המזלות. הדגים ימצא כר נרחב לשים עליו כתף ולבכות על קשיי היום יום, בעוד השור ירגיש חזק ותומך ויקבל משנה מרץ וכוח מחולשתו של הדגים. מומלץ לבכיינים!

מזל שור עם מזל טלה – זהו זיווג שכמעט לא תמצאו מכיוון שיש להם נטייה לעצבן האחד את השני. השור האיטי והמתון לא יסבול את ההתנהגות האימפולסיבית של הטלה, כך שהמריבות יגיעו מהר מאוד ואיתן הסערות. לא מומלץ!


תחזית אסטרולוגית שבועית 

טיפ לילידי מזל השבוע 

בשבוע הקרוב יבקר במזל שלכם הכוכב מרקורי, אך לצערנו נמצא בנסיגה ולכן צפויה לכם תקופה מאתגרת בנושאי יחסים בין אישיים בחודש הקרוב.  

טלה בשבוע הקרוב ימשיך להיות כוכב נפטון להיות בבית תת המודע שלכם ויקצין אצלכם מצבים של חוסר וודאות ואפילו פחדים בנושאים שאינכם יכולים להצביע בוודאות מה מטריד אתכם. זה הזמן שלכם להשתדל ולהיות בקשר טוב יותר עם הסביבה הקרובה ולפעול למען מטרות משותפות. מאחר והכוכב
המשפיע על תקשורת נמצא בנסיגה, חשוב מאוד שתעבדו על טיב היחסים שלכם.

שור הכוכב שלכם וונוס נמצא השבוע בבית הכספים ומה שמטריד יותר בשלב זה הוא, שכוכב התקשורת מרקורי נמצא בנסיגה במזל שלכם למשך כל החודש הקרוב בנושאי תקשורת . עובדות אלה מלמדות על כך שנושאים חברתיים ואישיים כמו גם נושאים של כסף יהיו מאוד רגישים בפרק זמן מהיום למשך החודש הקרוב ולכן חשוב שתשמרו על היד שלכם קפוצה בכל הנוגע לכסף.  

תאומים אתם נמצאים בתקופה פותחת את יום הולדתכם עם הכוכב שלכם מרקורי שנמצא בנסיגה בבית תת ההכרה שלכם ולכן אתם רגישים יותר עם נטייה להסתגרות. ייתכן שמערכות יחסים שיתחילו עכשיו יהיו עדינים יותר ובעייתיים ואתם תרגישו כתגובה שיש לכם רצון וצורך להסתגר בעצמכם. אל
תתנו אמון מיידי ורצוי מאוד לא להגיע להחלטות, כאשר הכוכב שלכם בנסיגה.

סרטן למרות הצורך שלכם בשקט, מנוחה ואפילו להתבודד קצת עם עצמכם ומחשבותיכם, נראה שהחיים לא מאפשרים לכם זאת ואתם מוצאים עצמכם עסוקים בעבודה אינטנסיבית שגורמת לכם להיות עסוקים ומוטרדים ללא הרף. בתוקף הנסיבות אין לכם אפשרות להתנגד. אתם עובדים קשה מאוד ולעיתים אף מעבר לכוחותיכם. חשוב מאוד שתאפשרו לעצמכם מנוחה פיזית .

אריה אתם בולטים מקצועית ואף חברתית בכל מקום אליו אתם מגיעים ונראה שאתם צוברים הצלחה במקום העבודה שלכם. מומלץ לא להיכנס לעימותים בנושאים שמראש אתם יודעים שיש לכם נטייה להתרגז בגללם ועלולים להגיד דברים שהם מעבר למקובל בעיתות מריבה. מאחר וכוכב התקשורת בנסיגה בבית הקריירה שלכם , עדיף לכם לחכות עם כל החלטה שתצטרכו.

בתולה זוהי תקופה שבה אתם אמורים להרגיש שלמרות הקשיים המקצועיים שהיו לכם לאחרונה , הנה בכל זאת בנושאי קריירה יש התקדמות ובעיקר דרך אנשים וחברים שאתם מכירים, כך שנראה שאתם מתחילים ליהנות מפירות השקעתכם במשך כל החודשים האחרונים. הכוכב שלכם מרקורי נמצא בנסיגה ולכן ייתכן ותהיו רגישים מדי למה שאומרים עליכם ברמה האישית והמקצועית. 

מאזניים כוכב העשייה המוכר בשמו מארס נכנס אליכם לבית הקריירה ונותן לכם דחיפה חזקה בנושא לאחר תקופה ארוכה שבה הייתם מרוכזים ועסוקים בתוך עצמכם. עובדה זו יכולה לגרום לכם לעבוד יותר מהרגיל כך שאתם עלולים להתעייף יותר מדי. כדי להעסיק את עצמכם חשוב מאוד שתהיו מעורביםבחיי הסביבה הצעירה והקרובה שלכם, כדי ליצור עם כולם שעות איכות.

עקרב בתי העבודה והשותפויות שלכם  מופעלים בצורה מאוד אינטנסיבית ונראה שעדיין אין לכם את הכספים שאתם שואפים לקבל אותם. אתם חייבים לעשות שינוי בצורת החשיבה שלכם ולא לצפות שאחרים יממנו אתכם . מאחר וכוכב התקשורת נמצא בנסיגה בבית השותפויות האישיות והעסקיות שלכם, עליכם להיות מאוד זהירים בכל  מוצא פיכם.  

קשת כוכב היחסים הבין אישיים המוכר בשמו וונוס נמצא אצלכם בבית השותפויות העסקיות והרגשיות. כמו כן, גםכוכב התקשורת נמצא בנסיגה לכן כל מערכת יחסים או שותפות שתתחיל בפרק זמן זה תעמוד למבחן בסיום הנסיגה. זוהי תקופה מאתגרת עבורכם. חשוב מאוד שבמשך כל התקופה הקרובה
ולא רק בשבוע הקרוב תהיו קשובים לאנרגיות שאתם מקבלים מהסביבה ובהתאם לכך להגיב. . 

גדי בימים הקרובים תרגישו שאתם דואגים יותר מהרגיל מבחינה אישית לאנשים קרובים לכם וגם לעצמכם, וזאת בגלל שינויים כלכליים שאתם חווים ומעיבים על היכולת שלכם להרגיש בטוחים מבחינה כספית. בנוסף, גם כוכב היחסים הבין אישיים המוכר בשמו וונוס, נמצא החודש בבית העבודה שלכם, ולכן הוא גורם ליחסים אישיים על רקע מקצועי להיות רגישים במיוחד.  

דלי נראה שמרבית האנרגיה שלכם מתועלת למקום שבו אתם מרגישים את המחויבות הגדולה ביותר עבורכם כרגע והוא התחום המשפחתי . גם אלה מביניכם שעדיין עובדים יחושו בנוסף, מחויבות בתחום המקצועי. חשוב מאוד שלא תתייאשו מאנשים קרובים גם אם אתם בטוחים שהם עושים טעויות שהיו יכולות להימנע מהם אם רק היו מקשיבים לכם.

דגים אתם חשים מחויבות גדולה למשפחה הגרעינית שלכם, שבמשך החיים היו בשבילכם בכל פעם שהייתם זקוקים להם. כרגע אתם מעוניינים לפעול בתחום הקרוב לכם והוא בית הילדים והיצירה. ייתכן וחלק מהקרובים לכם לא יהיו מעוניינים בקשר כל כך קרוב, אך אתם אל תתייאשו כיוון שתבינו שאולי הם לא יודעים לבטא את עצמם. הדרך להגיע לכולם היא חשיבה מקורית מחוץ לקופסא.

• מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק

• מומלץ לעשות מפה אישית אסטרולוגית על מנת לקבל תמונה מפורטת

צילה שיר-אל
אסטרולוגית ויועצת זוגית ומשפחתית
נייד: 052.224.8626

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לעולם אל תפסיד, הרשם לניוזלטר שלנו

כתבות אחרונות

בחירת העורך

תיהיה בקשר איתנו

הכתובת שלנו:

 

2851 SW 58 Manor

Fort Lauderdale FL 33312

954.592.5151