הורוסקופ 4.27.2023

תחזית אסטרולוגית שבועית 
טיפ לילידי מזל השבוע 
בשבוע הקרוב יבקר הכוכב המזוהה איתכם וונוס בבית הכספים שלכם, כך שיהיו לכם הרבה נושאים לטיפול בתחומי התחזוקה הכלכלית שלכם.
טלה
בשבוע הקרוב יהיו כוכבים רבים בשמיים במקום המאיר את כל נושאי האישיות שלכם בצורה מאוד ברורה ודומיננטית . נראה שלעיתים קרובות אתם אימפולסיביים או עסוקים למדי בעצמכם ולא תמיד רואים את הזולת ואת הצרכים האישיים של האחרים. נסו להקשיב עד הסוף בכל פעם שמישהו מדבר אליכם ופחות להיות שיפוטיים ובעיקר לא להפוך את עצמכם לקורבנות של החיים.
שור
כוכב משמעותי והוא וונוס המזוהה איתכם נמצא השבוע בבית הכספים שלכם ולכן נראה שאתם עסוקים מאוד בכל ההיבט הכלכלי של חייכם. כמו כן יחסים בין אישיים שמושתתים גם על נושאי כספים יהיו מאוד רגישים מהיום ולמשך כל החודש הקרוב ולכן חשוב שתשמרו על הכספים שלכם ולא תיכנעו לגחמות פתאומיות או להשפעות של אנשים אחרים.
תאומים
אתם נמצאים בתקופה לא פשוטה כאשר הכוכב שלכם מרקורי נמצא במקום המקושר עם תת המודע שלכם וגורם לכם להסתגר , עובדה שהיא מנוגדת למזל שלכם שהוא מוחצן וורבלי . נראה שדווקא חודש זה שהוא גם החודש שלפני יום ההולדת עשוי להיות רגוע יותר עבורכם עם הרבה הרהורים והתחבטויות של הנפש לגבי מה נכון לכם לעשות ובעיקר עם מי.
סרטן
למרות הצורך שלכם בשקט, מנוחה ואפילו להתבודד קצת עם עצמכם ומחשבותיכם, נראה שהחיים לא מאפשרים לכם זאת ואתם מוצאים עצמכם עסוקים עם אנשים אחרים בצורה מאוד אינטנסיבית שגורמת לכם להיות עסוקים ומוטרדים ללא הרף ובעיקר בנושאי עבודה. בתוקף הנסיבות אין לכם אפשרות להתנגד. אתם עובדים קשה מאוד, ומה שחשוב שאתם גם מוערכים מאוד.
אריה
אתם בולטים מאוד חברתית בכל מקום אליו אתם מגיעים ונראה שגם בקריירה יש לכם הצלחות שבעבר לא חוויתם. בשלב זה לא מומלץ להיכנס לעימותים בנושאים שמראש אתם יודעים שיש לכם נטייה להתרגז בגללם ולהגיד דברים שהם לא לעניין. זה הזמן להתאפק ולהכריח את עצמכם לדחות סיפוקים כדי לא לאכזב את עצמכם ואחרים כאשר אתם נוטים להגזמה.
בתולה
זוהי תקופה שבה אתם אמורים להרגיש שלמרות הקשיים המקצועיים שהיו לכם לאחרונה , הנה בכל זאת המזל שפר עליכם ואתם מתחילים ליהנות מפירות השקעתכם במשך כל החודשים האחרונים. הכוכב שלכם מרקורי נמצא במקום המקושר עם הצורך שלכם לחשוב מחוץ לקופסא ולנסות להניע בחייכם תחומי עניין חדשים ומאתגרים.
מאזניים
כוכב העשייה המוכר בשמו מארס נכנס אליכם לבית הקריירה ונותן לכם דחיפה חזקה בנושא לאחר תקופה ארוכה שבה הייתם מרוכזים ועסוקים בתוך עצמכם. עובדה זו יכולה לגרום לכם לעבוד יותר מהרגיל כך שאתם יכולים להתעייף יותר מדי. כדי להעסיק את עצמכם חשוב מאוד שתהיו מעורבים בחיי הסביבה הצעירה והקרובה שלכם, כך שתוכלו ליצור עם כולם שעות איכות.
עקרב
בית הזוגיות שלכם מופעל בצורה מאוד אינטנסיבית ונראה שעדיין אתם רוצים לשפר עוד ועוד כדי להגיע למצב שתהיו מרוצים מהעשייה שלכם ובעיקר בתחום הכלכלי על מנת שתוכלו לממש את תוכניותיכם וזאת על מנת להרגיש מסופקים ומאושרים. אתם חייבים לעשות שינוי בצורת החשיבה שלכם וללמוד ליהנות מהקיים ללא חשדנות וביתר ספונטאניות ושמחת חיים.
קשת
כוכב היחסים הבין אישיים המוכר בשמו וונוס נמצא אצלכם בבית השותפויות העסקיות והרגשיות. לכן סביר להניח שיש לכם יותר הזדמנויות להיות פעילים בתחומים אלה ואף לקבל תשובות שיעזרו לכם לגבי כל התלבטות. התקופה מאתגרת, אך במקביל חשוב מאוד שבמשך כל התקופה הקרובה תקשיבו לשפת הגוף של הסמוכים אליכם ובהתאם לכך תגיבו.
גדי
בימים הקרובים תרגישו שאתם דואגים לאנשים קרובים לכם וגם לעצמכם, בגלל ריבוי אירועים מבחינה אישית ומקצועית שמעיבים על היכולת שלכם להחליט בצורה אובייקטיבית. מאחר וכוכב היחסים הבין אישיים נמצא בבית העבודה שלכם, אין ספק שהפעם יחסים מקצועיים יהיו רגישים במיוחד לאור העובדה שאתם נוטים לקחת אותם ברצינות ובאחריות רבה. .
דלי
נראה שמרבית האנרגיה שלכם הולכת למקום שבו אתם מרגישים את המחויבות הגדולה ביותר עבורכם והוא התחום המשפחתי והיצירתי של חייכם אם בתחום המקצועי ואם בתחום האישי . חשוב מאוד שלא תתייאשו מאנשים קרובים גם אם אתם בטוחים שהם עושים טעויות , אם רק היו מקשיבים לכם. אתם חייבים להבין שלכל תחום זמן הבשלה משלו.
דגים
אתם חשים מחויבות גדולה לאנשים שהיו בשבילכם בכל פעם שהייתם זקוקים להם ואכן כוכב העשייה בשם מארס נותן לכם יכולת להצליח בכך וגם להפעיל את האנרגיות שלכם בכל מקום יצירתי שבו אתם מעוניינים להגיע להישגים ובעיקר עם צעירים מכם שזקוקים לזמן איכות איתכם ואף נהנים מקרבתכם. ייתכן ותקבלו תגובות שונות ואפילו סותרות מאנשים קרובים לכם שרוצים את קרבתכם.

• מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק
• מומלץ לעשות מפה אישית אסטרולוגית על מנת לקבל תמונה מפורטת

צילה שיר-אל
אסטרולוגית ויועצת זוגית ומשפחתית
052.224.8626 נייד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לעולם אל תפסיד, הרשם לניוזלטר שלנו

כתבות אחרונות

בחירת העורך

תיהיה בקשר איתנו

הכתובת שלנו:

 

2851 SW 58 Manor

Fort Lauderdale FL 33312

954.592.5151