ציטוטים נבחרים מתוך כתב אישום

בימים אלה של פרעות ודמים, של הסתה בלתי פוסקת של ערבים ברשתות בחברתיות, כאשר מועלים לרשתות אלפי פוסטים של תמיכה במחבלים, הפרקליטות עדיין לא הבינה שצריך לעצור ולעשות חושבים. וכך, בשבועות האחרונים, בימי ראשון שלאחר הפיגועים הנוראים שהיו בירושלים בידי בני עוולה, אני נאלץ להגיע לירושלים ולהתייצב בבית המשפט בירושלים בהאשמה של תמיכה בטרור, גזענות ותמיכה באלימות.

מדובר בראיונות לתקשורת משנת 2012. את כתב האישום הגיש שי ניצן היועץ המשפטי הזכור לרע, בעקבות לחץ חזק של הרפורמים. ממאות ראיונות ואלפי פוסטים, הם מצאו חמישה נבחרים כדי להגיש נגדי כתב אישום. לא הדברים שאמרתי מפריעים להם, אלא המאבק שלי למניעת התבוללות ולהצלת בנות ישראל. אתן לכם לדוגמה סעיף אחד מתוך כתב האישום, מתוך הדברים שאמרתי לאברי גלעד לפני 10 שנים:

“א. העובדות:

“בתאריך 16.10.2013 שודרה בערוץ 2 בטלוויזיה התכנית ‘חוצים את הקווים’, במהלכה הוסרטו ראיונות שערך אברי גלעד עם דוברים שונים, ובהם הנאשם. התכנית עסקה באנשי ‘הימין הקיצוני’ ובדעותיהם על נושא הדו-קיום בין היהודים והפלשתינים.

“במסגרת התכנית שודרו הדברים הבאים שאמר הנאשם במענה לשאלות המראיין: בפתח השיחה עם הנאשם, שודרו דבריו של גלעד שנאמרו שלא בנוכחות הנאשם: ‘עורך הדין בן גביר אומר על בנצי גופשטיין, שהוא הכי קרוב לרב כהנא החי היום. אם כך, אני חוזר לגופשטיין לשמוע את התורה המסודרת’.

“גלעד: כשאתה אומר ‘הרב כהנא צדק’, למה אתה מתכוון?

“הנאשם: קודם כל, שהם יודעים שהוא צדק, במה הוא צדק זה… פילוסופיה שלמה… הדבר הפשוט הוא שאי אפשר לחיות פה ביחד יהודים וערבים… תהיה פה מלחמה. אין פה שאלה, תהיה פה מלחמה, יהיה פה אביב ערבי והם יתמרדו והם יקומו ויעלו עלינו באלפיהם.

“גלעד: אתה חושב?

“הנאשם: אני בטוח.

“גלעד: אולי האביב הערבי דווקא מחליש את הערבים ולא תהיה מלחמה? אולי ערביי ישראל יבינו שהחיים אתנו הם דווקא החיים הטובים ביותר שהם יכולים לאחל לעצמם, אולי?

“הנאשם: אני אגיד לך מה ההבדל בינינו. אני מכבד את הערבי ואני יודע שערבי לא יקנו אותו – לא באסלה, ולא יקנו אותו עם טלוויזיה עם תכנית של האח הגדול או משהו. הוא רוצה את הכבוד שלו. הוא חושב שזו המדינה שלו. אם הוא חושב שזו המדינה שלו, הוא לא ייתן לך בחיים להיות במדינה שלו, או לא משנה איפה. הערבי רוצה את המדינה שלו, וטוב לו מדינה שלו עם החומוס ועם השמן זית, יותר מכל האוניברסיטאות שתבנה לו.

“גלעד: אז בחזון אחרית הימים, מה קורה? מגייסים את כל ציי המשאיות במדינת ישראל, מעלים את הערבים…

“הנאשם: באוטובוסים.

“גלעד : אוטובוסים. מי בטובה ומי ברעה, והחוצה!

“הנאשם: זה מה שבן גוריון עשה, לא? בן גוריון עשה את זה בקום המדינה. אני מעריך שתהיה עוד מלחמה, יחלפו עוד שנים, ימותו עוד יהודים. בסוף יעשו את זה, לא תהיה ברירה אחרת.”

כן, זה חלק מכתב האישום נגדי שנידון 10 שנים לאחר שידור התוכנית. היום אני חושב, שגם אברי גלעד יודע שצדקתי. את התוצאות של טמינת הראש באדמה ועצימת העיניים כולנו רואים היום. אינני יודע כיצד ייגמר המשפט, מבטיח לעדכן, ותהיה התוצאה אשר תהיה – לא אפסיק את המאבק בהתבוללות ולמען מדינה יהודית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לעולם אל תפסיד, הרשם לניוזלטר שלנו

כתבות אחרונות

בחירת העורך

תיהיה בקשר איתנו

הכתובת שלנו:

 

2851 SW 58 Manor

Fort Lauderdale FL 33312

954.592.5151