אינטרנט רימון – לא מה שחשבתם: לאפשר את האינטרנט, לא לחסום אותו

בזמן שהטכנולוגיה משתנה כל הזמן ומתפתחת לאפיקים חדשים,
אנשי אינטרנט רימון עובדים כדי לתת מענה טכנולוגי להורים
שרוצים להגן על הילדים והמשפחה: "המטרה של 'רימון'
היא לאפשר לאנשים ליהנות מכל הטוב שיש לאינטרנט,
בלי להתפשר על המהירות והיציבות באופן מוגן,
ולבחור את התכנים"

17 שנים עברו מאז שהוקמה ‘אינטרנט רימון’ ונדמה כי כיום היא חלק בלתי נפרד מחוויית הגלישה באינטרנט של משפחות רבות בישראל.

מפתרון סינון פשוט יחסית בתחילת דרכה, הפכה ‘רימון’ למעצמת טכנולוגית ייחודית בשוק הסינון של האינטרנט בישראל.

רימון היום מאפשרת היום למשפחות ליהנות מאינטרנט מהיר ויציב מבלי להתפשר על הערכים שלהם. הרבה אנשים חושבים שרימון חוסמת אתרים בעלי תוכן פוגעני, אבל רימון אינה רק חוסמת אלא בעיקר מאפשרת גלישה באתרים באופן מוגן על ידי סינון דינאמי מותאם בכל אתר ואתר.

בנוסף היום לרימון ישנם פיצ’רים נוספים רבים מעולמות המוגנות הקשורים בניהול והגבלת זמן הגלישה, מניעת הפצה של תוכן פוגעני, שליטה על רמת ההגנה ועוד שלל פיתוחים טכנולוגיים חדשניים אשר שינו לחלוטין את עולם ההגנה באינטרנט.

“הטכנולוגיה היום של המערכות ברימון מאפשרת להתאים כל אתר לפי רמת ההגנה שהצרכן קובע, בהתאם לרצונותיו וצרכיו, וכך יוצא שכל משתמש רימון יכול לבחור איך הוא רוצה לראות את האינטרנט שלו”, מספרת מנהלת חווית הגלישה באינטרנט רימון, אביה. לדבריה מדובר במערכות מאוד מאוד חכמות שיודעות לסרוק בזמן אמת את התוכן של כל תמונה, סרטון וידאו וטקסט במאית השנייה ולקבל החלטה האם להציג אותה, בהתאם לרמת ההגנה שהלקוח בחר.


גם הגולשים ברמות הגנה היותר גבוהות רוצים להיות ברשתות חברתיות” אומרת אביה. “הם אמנם לא רוצים לראות את כל המגוון הענק שמציעה להם פייסבוק, אך עם זאת, הם כן מעוניינים להיחשף לחבריהם, לעמודים עסקיים או לתכנים שמעניינים אותם וזאת מבלי להתפשר על רמת ההגנה שהם קבעו. וכאן נכנסת לתמונה מערכת ההגנה שלנו שנותנת מענה מדויק לצורך מעין זה. אפשר להגיד שזה מדגים את הרעיון של ‘רימון’ -האינטרנט הוא אותו אינטרנט, אבל הוא מותאם לצרכים שלך”.

אביה ממשיכה “היום זה כבר לא מה שהיה פעם. אי אפשר להשוות את המצב שלנו ב-2023 למצב שהיה בעבר. הטכנולוגיה מתקדמת כל הזמן, וכך גם המערכת שלנו. אנחנו עובדים עם מערכות וטכנולוגיה חדישות ומהירות וכל הזמן משתפרים. גם המערכת לומדת ומשפרת את עצמה כל הזמן, וזאת כחלק מההקשבה לצרכים העולים מהשטח ומההתקדמות הטכנולוגית. על ההבדל בין הטכנולוגיה של רימון למערכות סינון האחרות, הוסיפה אביה כי “כל תוכנות הסינון האחרות בשוק, בנויות על רשימה שחורה שבה ניתן לקבוע לאיזה אתרים נחסמת הגישה, אבל זאת לא החוכמה. החידוש של רימון, והבשורה שהיא מביאה לשוק הסינון, זו היכולת לתת לכל גולש הגנה גם בתוך האתרים והרשתות החברתיות עצמן. הלקוח לא רוצה רק להיחסם, הוא מעוניין בחוויית גלישה שמאפשרת ליהנות מכל הטוב שבאינטרנט מבלי להתפשר על איכות הסינון”.

דרור, מנהל שיווק ברימון, הסביר על החידושים שמציעה אינטרנט רימון להורים ולמשפחה כולה “כחלק מהעובדה שהמערכת היא מערכת חכמה, הורה יכול לווסת את רמות ההגנה על פי שעות ולהתאים לכל אחד מבני המשפחה את ההגנה שלו. לדוגמא בשעות הלילה אחרי שהילדים הולכים לישון, רמת ההגנה יכולה לרדת, או לחילופין, אם ההורה רוצה שבשעות החזרה מבית הספר הילדים ישקיעו בהכנת שיעורים, הוא יכול לקבוע שבזמן הזה לא תהיה לילד גישה לאינטרנט. בנוסף, יש לנו גם מסלול הגנה חדש שנקרא ‘זמן איכות’ שמאפשר לגלוש רק לאתרים חינוכיים שיותר מתאימים לילדים”, מסביר דרור.

מלבד הסינון, ב’רימון’ שמים דגש היום גם על נושא ניהול הזמן של הילדים מול המסכים. דרור מסביר על האפליקציה החדשנית שמציעים ברימון “גם כשהילד צורך רק תוכן איכותי ומעניין, בסוף אנחנו רוצים להוציא קצת את העיניים שלו מהמסכים. באפליקציית רימון קיימת פונקציה שנקראת ‘זמן מסך’ שדרכה ניתן לנהל את זמן הגלישה במכשיר.

דרך האפליקציה אפשר לשלוט עד רמת הדקות, כמה זמן יושקע ברשתות חברתיות, במשחקים, ובכל אפליקציה על המכשיר. זה כבר לא רק התוכן שרואים אלא גם הזמן שצורכים על כל תוכן. ברשת קיימת לא רק הסכנה של החשיפה לתוכן לא ראוי, אלא גם השהות הממושכת מול המסך והקושי להתנתק ממנו בעת הצורך”.

לסיכום אומרת אביה כי רימון נותנת מענה בכל החזיתות “רימון היום נותנת מענה לגולשים בכל הזירות – בהגנה על הבית, בהגנה על המכשירים הפרטיים, וגם בתוך הרשת. היום המערכת של רימון היא מהירה, איכותית, זמינה, חזקה ויציבה ומאפשרת גלישה חלקה בכל רחבי האינטרנט. יש לנו פתרון לכל מכשיר, ובכל רמת הגנה. אנחנו רוצים לאפשר את כל המדרג, לתת ללקוח אפשרות להשתמש באינטרנט בצורה מוגנת על פי עניינו האישי, אבל אנחנו לא מחליטים ללקוח מה ההגנה שמתאימה לו, זה לבחירתו , זאת השליחות שלנו”, סיכמה אביה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לעולם אל תפסיד, הרשם לניוזלטר שלנו

כתבות אחרונות

בחירת העורך

תיהיה בקשר איתנו

הכתובת שלנו:

 

2851 SW 58 Manor

Fort Lauderdale FL 33312

954.592.5151