הורים – גם לכם מגיע זמן איכות! רעיונות לדייט נייט מושלם

כהורים שנאלצים לנהל לו"ז הכולל גם עבודה וגם ניהול חיי משפחה, סביר להניח שהדייט האחרון שלכם היה ממש מזמן. למעשה, גם לכם כהורים מגיע זמן איכות, בייחוד לאור העובדה כי לפני שאתם הורים לילדים אתם קודם כל זוג שאוהב ורוכש כבוד האחד לשני. שחיקה במערכת היחסים כתוצאה מניהול חיי משפחה-עבודה נחשבת לבעיה נפוצה שמטרידה לא מעט זוגות שחשים כי מאז שהילדים נכנסו לחיים הם לא מצליחים ליצור את הזמן שלהם ביחד. בשביל לסייע לכם, בחרנו להציג את מיטב הרעיונות לטובת דייט נייט מושלם:

משחקי קופסה
חזרה לילדות מהווה דרך מצוינת ליצור עניין ואפילו אלמנט מסקרן בדייט שלכם, כאשר כיום ניתן לבצע רכישה של משחקי קופסה מהעבר לצד משחקים חדשים המותאמים למבוגרים דרך אתר תחביבן, ובהתאם לכך ליצור דייט מסקרן המאפשר לכם להקדיש את מלוא תשומת הלב לבן או בת הזוג, בצורה של משחק ועם שימת דגש על יצירתיות המתבצעת באמצעות משחקי קופסה אינטראקטיביים. במקום להישאר בבית, קחו בייביסיטר או תבקשו מבן/בת משפחה להשגיח על הילדים וצאו לאוויר הפתוח לטובת יצירה של דייט מושלם השמור רק לכם.

בישול משותף
דרך מצוינת להכניס פלפול למערכת היחסים יכולה להתבצע באמצעות בישול משותף של בחירת מתכון מעולה לסגנון האוכל המועדף עליכם. אל תחששו לצאת מהקופסא לנסות מתכונים חדשים לצד מתכונים שתמיד עובדים, הכול בשביל להוביל להיכנס לתוך האווירה האינטימית והנעימה המתקיימת בתוך המטבח הביתי שלכם. בנוסף, ניתן בהחלט לסשן בישול עם שף פרטי שמגיע עד הבית או להצטרף ביחד עם קבוצת חברים לשיעור בישול משותף שיעורר בכם טעמים חדשים ויאפשר לכם להיחשף למתכונים וטעמים שאולי לא הכרתם, כחלק מדייט המשלב קולינריה ואת התשוקה המוכרת אותה מקבלים כתוצאה משהות במטבח.
הורים – גם לכם מגיע זמן איכות! רעיונות לדייט נייט מושלם

הקרנת סרט
הקרנה של סרט באמצעות מקרן אותו אפשר להשכיר בעלות כספית נוחה היא אופציה נהדרת בעבור דייט נייט מיוחד ובלתי נשכח. כל מה שצריך הוא לארגן את האווירה הנכונה באמצעות נרות, הזמנה משובחת ממסעדה שאתם אוהבים וכן יין טוב שישלים את האווירה. הקרנת סרט באווירה ביתית ואינטימית יכולה לשבור את השגרה השוחקת ולאפשר לעצמכם להירגע, לנשום עמוק ולהנות מהסרט אבל בעיקר מהאווירה המיוחדת אותה יוצרים בבית או אפילו במרפסת מקורה או בגג.

פיקניק בים
אם מזג האוויר מאפשר, צאו לפיקניק בים או באוויר הפתוח. כל מה שצריך בשביל פיקניק מושלם הוא גבינות טובות, לחם, יין וסדין עליו תשבו. בשביל להגביר את הרומנטיקה, אל תחששו להביא איתכם גם אביזרים כמו למשל נורות לד אותן ניתן לתלות על העץ או אפילו בסמוך אליכם, כך שתוכלו להיכנס לאווירה. אם אתם לא רוצים להטריח את עצמכם עם רכישות, אפשר להזמין ערכת פיקניק מוכנה הכוללת גם סל מעוצב ובכך ליצור דייט נייט בפארק הסמוך למקום המגורים, כל זאת מתוך מטרה ליצור דייט מהסרטים.

לסיכום
זמן איכות עם בן/בת הזוג הוא חשוב מאוד לטובת חיזוק האינטימיות וכן קבלת אתנחתא מסדר היום העמוס שכולל ניהול קריירה מצליחה לצד גידול משפחה. זכרו כי בסופו של דבר הילדים יגדלו ויעזבו את הקן, ומי שיישאר בבית בסופו של דבר יהיו שניכם. אל תחששו לצאת מהקופסא ולבצע פעילויות שאולי לא היו חלק מהדייטים הראשונים שלכם אבל בהחלט יכולים להכניס את הפלפול הנכון למערכת היחסים ואף לחזק את הקשר ביניכם קודם כל כבני זוג ורק לאחר מכן כהורים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לעולם אל תפסיד, הרשם לניוזלטר שלנו

כתבות אחרונות

בחירת העורך

תיהיה בקשר איתנו

הכתובת שלנו:

 

2851 SW 58 Manor

Fort Lauderdale FL 33312

954.592.5151