סיגריה אלקטרונית

אני כבר לא מעשן יותר משנה בזכות הסיגריה האלקטרונית, אני לא מעכל את זה.

אני באמת לא יכול לספור את הפעמים שניסיתי להפסיק לעשן.

כיום אני יכול להגיד שאני לא מעשן כבר יותר משנה כשלפני כן עישנתי יותר מ-20 שנה.

אני לא אשכח את זה . הפעם הראשונה שניסיתי להפסיק לעשן . תמיד חשבתי ואמרתי לעצמי שזאת לא הולכת להיות בעיה , שאם אני רוצה זה יהיה לי הכי קל , שאני חזק ואני רק צריך לעשות את ההחלטה. החלטתי שאני מסיים את הסיגריות שנשארו לי בקופסא האחרונה וזהו זה , אני לא קונה יותר סיגריות. כמו שאתם בוודאי מתארים לעצמכם , זה לא הלך כמו שציפיתי ולא החזיק הרבה זמן. האמת שהכי הרבה שהצלחתי להחזיק מעמד היו 5 ימים אבל לא יותר מזה לצערי.

הבעיה שלי הייתה שאהבתי לעשן יותר מדי. הסיגריה הייתה עושה לי ממש טוב ועם זאת , כל כמה זמן הייתי נזכר וחושב על הנזק שאני עושה לעצמי.

מאז אותה פעם שניסיתי להפסיק לעשן, היו עוד המון ניסיונות להפסיק לעשן. אני חושב שניסיתי כל דבר שהשוק יכול היה להציע לי. ניסיתי את מדבקות הניקוטין , את מסטיק הניקוטין וקראתי את הספר “ הדרך הקלה להפסיק לעשן “ של אלן קאר . קשה לי להודות, אבל אפילו הלכתי לאיזה מהפנט ששני חברים שלי המליצו לי עליו. שום דבר מכל אלה לא באמת עזר ותמיד איכשהו חזרתי לעשן.

אני חושב שמה שהחזיר אותי לעשן כל פעם מחדש היא העובדה שפתאום לא ידעתי מה לעשות עם עצמי. פתאום כשהיה לי המון זמן פנוי ואם הייתי רגיל אז , להדליק סיגריה בזמן הפנוי, פתאום לא היה לי מה לעשות וזה גרם לי לתסכול.

לפני שנה וקצת הייתי לי יום הולדת 50 וקיבלתי את המתנה הכי טובה שיכולתי לבקש. הבן שלי קנה לי מתנה, הוא הביא לי את הסיגריה האלקטרונית בהתחלה הייתי מאוד סקפטי, כמו שהרבה אנשים אחרים במקומי היו סקפטיים ולא באמת האמנתי שיש משהו שכבר יוכל לעזור לי להיגמל מהסיגריות, בטח שלא איזה גימיק חשמלי.

השאיפה הראשונה מהסיגריה האלקטרונית כבר עשתה את העבודה שלה, פשוט לא האמנתי. שאפתי מסיגריה חשמלית שנראית ממש כמו סיגריה רגילה והיא גם הוציאה עשן בדיוק כמו שסיגריה רגילה מוציאה עשן. מה שהיה הכי מדהים בכל העניין הזה הוא שלא מצאתי הבדל כל כך משמעותי בין הסיגריה הרגילה שהייתי מעשן (מרלבורו אדום) לבין הסיגריה האלקטרונית.

כיום, כמו שבוודאי הבנתם אני מעשן את הסיגריה האלקטרונית שהיא הרבה יותר בריאה מסיגריה רגילה, ואני אפילו יכול לעשן אותה איפה שרק בא לי ואפילו במקומות ציבוריים כמו : מסעדות , קניונים ואפילו מטוסים.

אם ניסיתם כבר אי פעם להפסיק לעשן ואפילו אם אתם רק בתחילת הדרך, אני ממליץ לכם על הסיגריה האלקטרונית שהיא ללא ספק, אחת ההמצאות הגדולות והחשובות שהומצאו. ותזכרו תמיד – העיקר הבריאות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לעולם אל תפסיד, הרשם לניוזלטר שלנו

כתבות אחרונות

בחירת העורך

תיהיה בקשר איתנו

הכתובת שלנו:

 

2851 SW 58 Manor

Fort Lauderdale FL 33312

954.592.5151