רדיו מודיעין, תחנת רדיו ראשונה

העיר מודיעין, "עיר העתיד" שהוקמה כרצף טריטוריאלי בין תל אביב לירושלים, תעלה החל מ-1 באפריל, 2022 על גלי האתר עם הקמתה של תחנת "רדיו מודיעין" שבמהותה תוצרת העיר. היזמים העומדים מאחורי הקמת התחנה כוללים את המשנה לראש העיריה עמיעד טאוב, איש העסקים עדי וזאן ואביב נגר בעל חברת הדיגיטל "אביב פרו".

לדברי היזמים התחנה תהיה חברתית, קהילתית ועצמאית שתכניה יעסקו בעיר וייצגו את כל גווני הקהילה המקומית. נוסף לכך יעסקו תוכניותיה בנושאי חברה, מעורבות בקהילה, חינוך צעירים, בריאות ורווחה, תעסוקה, נדל"ן, כלכלה, זוגיות ויחסים, מוסיקה טובה עם דגש על הזמר העברי. את הנגישות לתחנה ניתן יהיה למצוא באתר האינטרנט של התחנה, באפליקציה ייחודית וברשתות החברתיות. אולפן התחנה הוקם במתחם של-טק בפארק הטכנולוגי ומתוכנן לתחילת השידורים ל-1 באפריל, 2022.

במהלך הקמת התחנה מתגבשת רשימת שדרנים הכוללת לא מעט שמות מוכרים לתושבי העיר, רשימה מפורטת תפורסם בעתיד הקרוב. התחנה לא תעסוק בפוליטיקה ולא בתחקירים, עיקר נושאיה יעסקו בנושאים חברתיים. בתחילה תשדר התחנה חמישה ימים בשבוע משעה 09:00 בבוקר עד שעה 21:00 .

כל השידורים יהיו מצולמים ומשודרים בשידור חי. אל השידור בשפה העברית יתווספו שידורים בשפה האנגלית וספרדית.

לאחר כ-20 שנה מיום הקמת העיר, זוכה זו לעלות על מפת תחנות הרדיו הארציות במלוא האנרגיה עם רוח צעירה ומגמה ברורה מתן תכנים חברתיים תרבותיים המכוונים בעיקר לתושבי העיר וגם לאלו מחוצה לה. נאחל ליזמים דרך צלחה ומזל טוב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לעולם אל תפסיד, הרשם לניוזלטר שלנו

כתבות אחרונות

בחירת העורך

תיהיה בקשר איתנו

הכתובת שלנו:

 

2851 SW 58 Manor

Fort Lauderdale FL 33312

954.592.5151