רוצים לדלג על תורי הענק בדיסנילנד ודיסניוורלד? שלמו עוד 20-15 דולר

עם זאת, דילוג על התור במתקנים הפופולארים ביותר כמו ספייס מאונטן, יהיה בתשלום נפרד. באוגוסט הודיעה החברה כי תפסיק להציע בפארקים בקליפורניה ובפלורידה כרטיס FastPass שאפשר למבקרים לעקוף את התור בחינם

פארקי השעשועים דיסנילנד בקליפורניה ודיסניוורלד באורלנדו יגבו מהמבקרים תשלום נוסף שיאפשר להם לדלג על התורים למתקנים, כך דיווחו באתר ביזנס אינסיידר. השירות החדש יושק ביום שלישי הבא, 19 באוקטובר בפארקי השעשועים.

המבקרים שירצו לחסוך לעצמם את הזמן והעצבים ידרשו לשלם 15 דולר נוספים לכל כרטיס בדיסניוורלד ותוספת של 20 דולר לכרטיס ביום בדיסנילנד. עם זאת, דילוג על התור במתקנים הפופולארים ביותר כמו ספייס מאונטן, ידרשו תשלום נוסף ונפרד. ההודעה התפרסמה לאחר שבאוגוסט הודיעה החברה כי יפסיקו להציע בפארקים בקליפורניה ובפלורידה כרטיס FastPass שאפשר למבקרים לעקוף את התור בחינם.

השירות החדש, שנקרא שירות ג’יני (The Genie service), ייכלל בתוך האפליקציה של דיסני ונועד ליצור לוחות זמנים מותאמים אישית ללקוחות, לאפשר להם להצטרף לתורים וירטואליים ולהזמין מקומות במסעדות.

פארקי השעשועים של דיסני ברחבי העולם נפגעו בצורה קשה מהקורונה, לאחר שנאלצו להישאר סגורים במשך חודשים וגם כשנפתחו מחדש זה היה בתפוסה מופחתת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לעולם אל תפסיד, הרשם לניוזלטר שלנו

כתבות אחרונות

בחירת העורך

תיהיה בקשר איתנו

הכתובת שלנו:

 

2851 SW 58 Manor

Fort Lauderdale FL 33312

954.592.5151