הורסקופ 5.19.2023

טיפ לילידי מזל השבוע
השבוע עומד להיות עמוס מבחינה מחשבתית בגלל מעבר כוכב וונוס האחראי על כספים שמבקר במקום בו ההתנהלות הכלכלית שלכם תהייה מאוד משמעותית וכיוון שכך, יטרידו אתכם דאגות בנושא זה

טלה
אתם עסוקים עם אנשים הקרובים לכם ומאוד מנסים לרצות אותם בתחומים בהם אתם טובים. נראה שצפויות לכם בשורות טובות מבחינה כלכלית וזאת בגלל כניסת כוכב השפע לבית הכספים שלכם אשר תעניק לכם הזדמנויות להצליח בתחום זה. עובדה זו תגרום לך שבסביבה הקרובה לכם תזכו ליחס אוהד בזכות ההתנהלות שלכם והיכולת שלכם לנתח כל מצב בצורה לוגית ואובייקטיבית. ייתכן שעובדה זו כבר לא תספק אתכם, כיוון שהדרישות שלכם מעצמכם גבוהות יותר.

שור
נושאי כספים הפעם יהיו מאוד משמעותיים בגלל העובדה שהשמש בשמיים תבקר אצלכם במשך כל החודש הקרוב בבית הכספים, מקום בו אתם מושפעים ומשפיעים כלכלית ולכן חשוב כי תחשבו כמה וכמה פעמים לפני שאתם פועלים בכיוון זה. נראה שגם מרקורי כוכב התקשורת והחשיבה שמבקר אצלכם יכול לעזור לכם בתחום זה על מנת שתבצעו את המוטל עליכם בצורה נכונה ורהוטה ולא תתנו לפחדים ולחוסר בטחון לנהל אתכם .

תאומים
אתם המזל שהפעם חשוב לכם מאוד להיות מרוצים מהעשייה שלכם כיוון שאתם נמצאים בדיוק במקום הנכון ליצירת פרויקטים חדשים. ואולם מרבית הכוכבים נמצאים בבית תת המודע שלכם, עובדה המערערת את היכולת שלכם בשבוע זה לפעול בחופשיות כפי שאתם רגילים. ולמרות זאת, אינכם יכולים להפסיד את ההזדמנויות העומדות לפניכם שאיתם אתם יכולים לפרוץ את הגבולות שעד היום היו חסומים לפניכם, בגלל תחושה של עיכוב.

סרטן
בית החברים והחברה שלכם מופעל על ידי הכוכב אוראנוס שלא מאפשר לכם לשמור על יחסים יציבים עם חברים ולכן אתם חווים ניתוקים שונים גם אם אתם לא מתכוונים לכך. יחד עם זאת גם כוכב התקשורת נמצא במקום זה ולכן זה הזמן להקשיב לקול הפנימי שלכם ולבדוק אם אתם פועלים נכון ולא מעליבים על הדרך חברים שאתם רוצים להמשיך איתם בקשר, אך הם לא משתפים איתכם פעולה, כיוון שבעבר אתם הם אלה שהפניתם להם עורף.

אריה
הפופולאריות שלכם בתחום הקריירה עולה בגלל העובדה שהכוכב המשפיע על התקשורת והנסיעות נמצא אצלכם במקום זה ואתם מחזקים את הקשרים האישיים שלכם בתחום המקצועי ונעזרים ביכולות האישיות שלכם לשכנע אחרים ביכולותיכם וגם בדרך ההתנהלות שלכם, גם אם להם זה פחות נוח. את היחסים הבין אישיים שלכם תשימו בצד בחודש זה, כיוון שנראה שאתם לא נוטים לשתף פעולה אלא בוחרים להתנהל בהתאם להבנה שלכם בלבד.

בתולה
בית הקריירה שלכם השבוע יופעל תחת כוח משמעותי חשוב מאוד והוא השמש שלמעשה משמש כמקור הכוח ביקום ולכן תוכלו לממש את עצמכם על הצד היותר טוב שלכם וכמובן שגם תוכלו לחשוב לעומק ולהבין מה ואיך עליכם לעשות על מנת לשנות את הטעון שינוי בכל התחום המקצועי על מנת להגיע לקריירה המתאימה לכם. כמו כן, וונוס שהוא כוכב של נחמדות רגשית יפעיל אצלכם את בית החברים והחברה וייתן לכם את היכולת לנוע בהנאה בין קבוצות החברים.


מאזניים
בתקופה הקרובה מה שיעניין אתכם בעיקר, הוא כיצד אתם ממנפים את עצמכם בעבודה ובקריירה דרך מערכות היחסים המעניינות שאתם חווים. נראה שאתם מאוד עמוסים ועסוקים בנושאים מקצועיים ואנרגיה זו לוקחת לכם את מיטב הכוחות והמשאבים הנפשיים ולכן לעיתים קרובות אתם מרגישים מרוקנים. מאחר וכך, לעיתים אתם מגיעים לחיכוכים מיותרים עם הקרובים לכם וזאת מאחר ואינכם סבלנים לקבל את דעתם. צאו לחופשה ותמלאו מצברים.

עקרב
יש לכם הכרח לפעול ולקחת אחריות מאוד משמעותית בכל הכרוך בנושאים מקצועיים כיוון שנראה שאתם דוחקים את הקץ ולא ממהרים להגיע להחלטות ועובדה זו פוגעת בכם ולא רק בסביבה שלכם. לא תהייה לכם ברירה וחבל שתפעלו רק תחת לחץ בנושאים בהם קשורים גם האנשים שקרובים לכם בחיי היום יום. אין לכם ברירה אלא לקחת החלטות משמעותיות ולהימנע מהדחיינות שלעיתים קרובות אתם נוקטים בה , בגלל הקושי שלכם להתמודד עם שינויים.

קשת
אתם נמצאים בתקופה שהיא מאוד קשה עבורכם כיוון שאתם מתחילים לקחת אחריות על חייכם תחת השפעתו של הכוכב סטורן שעבר אל בית המשפחה שלכם ומגביל את יכולתכם לפעול באופן חופשי. כמו כן, אתם נמצאים בתקופה שמבחינת מקצועית אתם חייבים לעבוד קשה על מנת להצליח ולפרנס את עצמכם. זה הזמן לעשות פעולות של שיווק ויחסי צבור, על מנת שתוכלו לשקם את עצמכם מבחינה מקצועית וכלכלית ויפה שעה אחת קודם.

גדי
הכוכב פלוטו ששהה תקופה ארוכה במזל שלכם וגרם לכם להרבה שינויים סוף סוף עבר מכם למזל דלי הוא בית הכספים שלכם ולכן זהו התחום איתו תצטרכו להתמודד. חשוב מאוד שתעשו הערכת מצב כלכלית ותהיו זהירים בכל ההוצאות הכספיות שלכם, על מנת לא לאפשר לכוכב פלוטו להביא אתכם למצב של חוסר כיוון שלעיתים הוא עושה זאת על מנת לגרום לאדם לחשוב יותר ברצינות על מצבו הכספי ולעשות ארגון מחודש של הנושא.

דלי
עליכם לוודא בשלב הזה שכל ההבטחות שאתם מבטיחים למעגל הראשוני של חייכם ובעיקר לצעירים מכם במשפחה אכן מתקיימות במלואן, כיוון שבהחלט ייתכן שבמידה ותתחרטו, עובדה זו תשפיע על הקרובים לכם ולא תיתן לכם מנוח בהמשך, בגלל ייסורי המצפון שתחושו. השקיעו יותר זמן במשפחה הגרעינית כיוון שנראה שמאוד זקוקים לכם והפעם יהיה גם מי שיפרגן למאמצים שלכם ובהחלט ייתכן שבעקבות השינוי ביחסכם , תגיע לכם תקופה יותר טובה ורגועה.

דגים
בית הסביבה הקרובה שלכם עמוס בכוכבים ולכן הגיע הזמן ליצור מצבים של אירועים שבהם כולם ישתתפו. מאחר וכוכב וונוס האחראי על מערכות יחסים נמצא אצלכם בבית האנשים המשפחה , נראה שאתם זוכים לעדנה והכרה מחודשת מצד אנשים קרובים שלאחרונה הקשר התערער איתם. מומלץ לכם לבדוק שאכן כולם חושבים כמוכם בתחומים השונים. כוכב ההזדמנויות נכנס אל בית הסביבה הקרובה כך שתרגישו שיש פרי לעמלכם ותחושה טובה תאפוף אתכם. .

מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק
מומלץ לעשות מפה אישית אסטרולוגית על מנת לקבל תמונה מפורטת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לעולם אל תפסיד, הרשם לניוזלטר שלנו

כתבות אחרונות

בחירת העורך

תיהיה בקשר איתנו

הכתובת שלנו:

 

2851 SW 58 Manor

Fort Lauderdale FL 33312

954.592.5151