הורסקופ 5.12.2023

המדינה שלנו עוברת עכשיו את אחת התקופות הקשות ביותר שידעה מאחר וכוכבים שתפקידם להרוס את הקיים על מנת לבנות עתיד טוב יותר, משפיעים על מפת המדינה.

כתבתי ואמרתי שבתקופה זו עובר הכוכב שעושה את המהפך הגדול ביותר ושמו פלוטו על הירח של המדינה. משמעות עובדה זו היא שינויים ומהפכים בתפיסה הרגשית של העם, לגבי מה שקורה במדינה.

לאחרונה בעקבות הניסיונות לרפורמה משפטית התרופפה תחושת האחדות בעם ואין כמו כוכב פלוטו אבי השינויים והמהפכים להרוס מהיסוד את הקיים על מנת לגרום לשינוי ולהבין שרק ביחד ננצח והטיל לפני שנוחת אינו שואל אם אתה ימני או שמאלני. אין כמו המצב המלחמתי שבו אנו שרויים עכשיו כדי לעזור ולהחזיר פרופורציות לעם שאיבד את דרכו במקום כלשהו בדרך.

זוהי המטרה הראשונית של הכוכבים כיוון שרק הבנה של אחדות יכולה לעצור את השסע בעם. השינוי ייבנה לאט לאט ובהדרגה ואם לא נבין בטוב, יגיע שוב פלוטו שליחו של היקום בדמות אירועים שיגרמו לעם לחזור להבנה בסיסית זו. וכמו שכולנו יודעים , רק במלחמות אנו מתפקדים כעם אחד ולמעשה זו ההבנה הבסיסית אליה צריך לשאוף שכבודדים לא נצליח אך כגוף אחד , לא יוכלו עלינו.  לצערי לא אשת בשורות אני בתחום הזה כיוון שהכוכב ישוב לאותה הזוית בעוד שנה בדיוק ואז אנו שוב צפויים לימים קשים.

את המבצע כרגע יצר שילוב בין הכוכבים שהצירוף שלהם גורמים לאלימות בדרכים שונות. (אלה הן זוויות קשות בין פלוטו כוכב ההרס, למארס כוכב המלחמה) רוחות מלחמה תנשבנה בין שני הכוכבים הללו עוד במשך זמן רב, גם כאשר ישוב השקט.

כוכב מארס נמצא עכשיו במפת המדינה במקום בו הוא מפעיל את הרגש של כולנו לצד צורך והבנה שיש להמשיך לעומת התסכול שבו אנו מבינים שלא הגענו עדיין לסוף הדרך.

כמובן שמצב זה מדאיג מאוד את העם ועד ל17 ביוני נמשיך לחוות את הדאגה שעוטפת את כולנו בשל חוסר וודאות.

למי שחשב שזהו תהליך יזום מראש על מנת להסיט את העם מהמהפכה המשפטית – זוהי טעות . כוכב אוראנוס שתפקידו להביא גם הוא שינויים הצטרף לצורך במהפך משמעותי במדינה, ומה שלא בא בטוב מגיע ברע ולכן פעל בצורה פתאומית בזמן המבצע , על מנת לעזור לעם לחזור לעצמו ולראות את הדברים בפרופורציה הנכונה.

רק מלחמה הייתה יכולה לעצור התארגנות מסודרת בקפלן מתוך הבנה שיש להתיישר מול המציאות הקשה והטילים עלולים להגיע לתל אביב דווקא בשעה של ההפגנה. כמובן שמי שיגיע יעשה זאת על דעת עצמו וקיצוניים לכאן או לכאן – תמיד יהיו.

המצב המדיני הופך את כל ההתרחשויות שהיו במדינה על פיהן ורבים השרים שכרגע חוככים בדעתם כיצד להמשיך ולהתנהל בהתאם. עוד מעט יגיע הזמן בו יצטרך גם ראש הממשלה להחליט בצורה ברורה יותר מהי דרכו , לאחר שחווה מכות לא פשוטות בכנף דווקא מהסמוכים אליו שהתגלו כמאכזבים.

למי ששואל אותי כל הזמן, אם ראש הממשלה יעזוב הרי שלא – הוא לא ילך . מעמדו בגלל המלחמה יעלה בסקרים והוא ימשיך לג'נגל היכן שצריך כדי להמשיך עד לחודש ספטמבר בו יהיה שינוי נוסף ברמת המדינה כתוצאה  מהשינויים שייגרמו מהמהפכה, שאכן תתממש , אך לא באותה רמה דרסטית כפי שניסו לעשות בתחילה.

מה שיגרום לשינוי אצל ראש הממשלה היא העובדה שתפיסת העולם שלו הולכת ומשתנה אט אט והוא מבין שמצד אחד ללא אחדות תהייה לו בעיה להמשיך ולנהל את המדינה , ומצד שני לא יצליח לרצות את כולם . תסריט קשה זה יהיה מרכז עיסוקו בחודשים הקרובים עד לשינוי הבא שיהיה לקראת ספטמבר 23.

בהצלחה לכולנו

טיפ לילידי  מזל השבוע

בשבוע הקרוב ייכנס למזל שלכם כוכב המזל וההזדמנויות המוכר בשמו יופיטר וישהה אצלכם במשך כל השנה הקרובה. זוהי תקופה מעולה להתחלות חדשות. 

 טלה

בשבוע הקרוב יימצא כוכב המוכר בשמו וונוס בבית המעגל הראשוני שלכם הוא בית המשפחה ויקצין אצלכם מצבים של חוסר סבלנות בנושאי יחסים בין אישיים ואפילו פחדים בנושאים שאינכם יכולים להצביע בוודאות מה הם. זה בדיוק הזמן שלכם להשתדל להשקיע  ולהיות בקשר טוב יותר עם הסביבה הקרובה על מנת לפעול למען מטרות משותפות.

שור

השמש בשמיים תעבור לקראת סוף השבוע אל בית הכספים שלכם ומה שמטריד יותר בשלב זה הוא שהכוכב שלכם וונוס נמצא בבית הסביבה הקרובה ומנסה לממש את צרכיו להצלחה אישית. עובדה זו מלמדת על כך שנושאים חברתיים ואישיים כמו גם נושאים של כסף יהיו מאוד רגישים בחודש הקרוב ולכן חשוב שתיזהרו בכל הנוגע להוצאת כספים מיותרת שאינה הכרחית.  

תאומים

אתם נמצאים בתקופה שפותחת את יום הולדתכם עם הכוכב שלכם מרקורי שנמצא בבית תת המודע וגם עם הכוכב וונוס שאחראי על המצב הכלכלי בבית הכספים וביחד שניהם פועלים לכך שתחומים שונים הנוגעים לכספים ומערכות יחסים תהיינה רגישות יותר . הנושא היותר משמעותי בשלב זה, הוא ביקורה של וונוס שמדגישה יותר את ההתעסקות דווקא בנושאי כספים.  

סרטן

ימים לא פשוטים עוברים עליכם בתחומים השונים של החיים ולמרות הצורך שלכם בשקט, מנוחה ואפילו להתבודד קצת עם עצמכם ומחשבותיכם, נראה שהחיים לא מאפשרים לכם זאת ואתם מוצאים עצמכם עסוקים ומוטרדים ללא הרף. בתוקף הנסיבות. חשוב מאוד שתכינו לעצמכם דף מטרות ממוקד ותפעלו לפיו כך שתדעו שאינכם שוכחים דבר.

אריה

אתם בולטים מקצועית בכל מקום אליו אתם מגיעים ונראה שהקריירה שלכם מזנקת כפי שלא עשתה זאת בעבר. חשוב מאוד שבשלב זה תפעלו פעמים רבות מתחת פני השטח כדי להגיע למטרות שלכם ועדיף שלא תיכנסו לעימותים בנושאים שמראש אתם יודעים שיש לכם נטייה להתרגז בגללם ולהגיד דברים שהם מעבר לרצוי ועלולים להשאיר משקעים.

בתולה

בשורות טובות צפויות לכם מכיוון הקריירה לקראת סוף השבוע ושיתופי פעולה חדשים ייתכנו, כך שאתם  אמורים להרגיש שלמרות הקשיים המקצועיים שהיו לכם לאחרונה , הנה בכל זאת המזל שפר עליכם ואתם מתחילים ליהנות מפירות השקעתכם. הכוכב שלכם מרקורי נמצא החודש במקום המקושר עם לימודים ותפיסת עולם שמחוץ לקופסא ואכן רק התנהלות כזו תעזור לכם להצליח.

מאזניים

כוכב העשייה המוכר בשמו מארס עדיין נמצא אצלכם בבית הקריירה ונותן לכם דחיפה חזקה בנושא לאחר תקופה ארוכה שבה הייתם מרוכזים ועסוקים בתוך עצמכם. עובדה זו יכולה לגרום לכם לעבוד יותר מהרגיל, כך שאתם יכולים להתעייף יתר על המידה.  חשוב שתלמדו לשמר את הכוחות שלכם ולא תתנו לאחרים שיודעים שאפשר לקחת מכם אנרגיה, לעשות זאת.

עקרב

בית השותפויות והיחסים האישיים מופעל אצלכם בצורה מאוד אינטנסיבית ונראה שעדיין אין לכם את מרבית האפשרויות שהייתם רוצים שיהיו לכם. אתם חייבים לעשות שינוי בצורת החשיבה ולא לצפות שאחרים יעבדו בשבילכם. השבוע יעבור כוכב השפע גם הוא לבית המקושר עם כל הסביבה הטבעית שלכם ותרגישו שיש לכם התחלות חדשות בנושא.

קשת

השמש בשמיים נכנסה אליכם לבית השותפויות העסקיות והרגשיות, ולכן כל מערכת יחסים או שותפות תעמוד למבחן בתקופה זו שהיא בהחלט מאתגרת עבורכם. חשוב מאוד שבמשך התקופה הקרובה ולא רק בשבוע הקרוב תקשיבו לשפת הגוף של הסמוכים אליכם ובהתאם לכך תגיבו. מומלץ לתת הזדמנות למערכות יחסים חדשות ולא לפסול אותן על הסף.  

גדי

בימים הקרובים תרגישו שאתם דואגים מבחינה אישית וחברית לאנשים קרובים אליכם שאתם חושבים שלא יכולים להסתדר לבד. בגלל ריבוי אירועים מבחינה אישית ומקצועית שמעיבים על היכולת שלכם להחליט בצורה אובייקטיבית. מומלץ לשחרר קצת את הרסן ואת האחריות שיש לכם מעצמכם ולתת גם לאחרים לדאוג ומאוד יקל עליכם לראות שדברים אכן מסתדרים.

דלי

נראה שמרבית האנרגיה שלכם מנותבת למקום שבו אתם מרגישים כרגע מחויבות גדולה והוא המעגל הראשון של חייכם שהוא התחום המשפחתי. חשוב מאוד שלא תתייאשו מאנשים קרובים גם אם אתם בטוחים שהם עושים טעויות שהיו יכולות להימנע מהם, אם רק היו מקשיבים לכם. אתם צריכים להבין שכל אחד לומד ומבשיל בזמן המתאים עבורו.

דגים

אתם חשים מחויבות גדולה לאנשים במעגל המשפחתי של חייכם שהיו בשבילכם בכל פעם שהייתם זקוקים להם. זה הזמן לנסות ולהחזיר לאנשים כגמולם באופן שימלא אתכם ואותם בסיפוק ויגרום לקשר ביניכם להעמיק. ייתכן ולעיתים תקבלו תגובות שונות ואפילו סותרות מאנשים קרובים לכם שרוצים את קרבתכם, אך אל תתנו לעובדה זו להרפות את ידיכם. .

*מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

*מומלץ לעשות מפה אישית אסטרולוגית על מנת לקבל תמונה מפורטת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לעולם אל תפסיד, הרשם לניוזלטר שלנו

כתבות אחרונות

בחירת העורך

תיהיה בקשר איתנו

הכתובת שלנו:

 

2851 SW 58 Manor

Fort Lauderdale FL 33312

954.592.5151