מהו IsraPost.com

IsraPost.com הוא דף בית ואינדקס אתרים מובחרים המעניק לגולשים פלטפורמה אינטרנטית יעילה וחכמה באמצעותה ניתן להגיע בקלות לאתרים הכי פופולריים באינטרנט.

"מצאתי באתרכם מענה שלא מצאתי במנועי חיפוש ודפי בית אחרים כולל עיצוב מאד נוח למשתמש ונושאים נרחבים. היה לי לעונג להפוך את האתר לדף הבית ולעשות שימוש נרחב באתרכם" יפעת

מאז השקתו בשנת 1997, כבש דף הבית IsraPost מקום מרכזי ברשת האינטרנט המקומית בפלורידה; כיום, עשרות אלפי גולשים מבקרים באתר מדי יום ביומו ועבור אלפי גולשים כבר משמש IsraPost דף הבית הבלעדי שלהם.

מטרת דף הבית IsraPost היא לשמש אינדקס אתרים המעודכן תמיד בכל האתרים המובחרים והמומלצים ביותר, בכל תחומי החיים: החל מאתרי חדשות, ספורט, כלכלה, רשתות חברתיות, טכנולוגיה, משחקים, מידע שימושי, דרך טלוויזיה, מוסיקה, פורומים, קניות ותיירות ועד אתרי תוכן, בידור, בריאות, עבודה, לימודים ורכב.

זה הכול באינטרנט הוא לא רק סלוגן אלה עובדה קיימת; כיום, ניתן למצוא מידע בכל נושא ולבצע כמעט כל פעולה באינטרט – אנו מביאים לכם את כל המקורות האיכותיים ביותר לכל נושא! חוסכים לכם זמן בחיפושים ועוזרים לכם לנווט בקלות ברשת האינטרנט.

דינמיות, שימושיות וטכנולוגיה מתקדמת
צוות  IsraPost.com לומד את צרכיו של הגולש הישראלי, מחדש ומשדרג כל הזמן את האתר, וכל זאת על מנת לספק בית חם ומקום מושלם לקהל הגולשים.

שימושיות – מאחורי האתר עומדת נבחרת מנצחת של מתכנתים, מעצבים וכותבים ששמו להם למטרה לחסוך לגולשים זמן יקר ולאפשר להם למצאו את כל מבוקשם במקום אחד. צוות האתר עושה הכול על מנת להפוך את אינדקס האתרים ודף הבית IsraPost.com לפלטפורמה נגישה, אינטואיטיבית, בהירה ושימושית, עבור כל אחד ואחת.

טכנולוגיה מתקדמת – אינדקס אתרים, דף הבית IsraPost עומד תמיד בחזית הטכנולוגיה. הגולשים נהנים ממשק מתקדם, מזמן טעינה מהיר ומשילוב של טכנולוגיות מתקדמות. דף הבית 'זוכר' היכן ביקר הגולש בפעם האחרונה, קיימת אפשרות הגדרת אינדיווידואלית של פתיחת קישורים וקיימת יכולת לשמור את הקישורים המועדפים על כל גולש.

חזון:
"טובת הגולשים עומדת תמיד לנגד עינינו ואנו מחויבים לספק חוויית גלישה מהנה, נוחה וקלה לניווט במעטפת אינטרנטית המותאמת לצרכי הגולשים הישראליים.

צוות המידענים המוכשרים שלנו, שהוא הלב הפועם של האתר, פועל ללא לאות על מנת להביא אל קהל הגולשים את הקישורים אל האתרים הכי עדכניים ומעניינים ברשת, ועומד תמיד עם היד על הדופק בכל מה שנוגע להתפתחויות האחרונות.

באתר ריכזנו עבורכם קישורים שימושיים שיאפשרו לכם להיות מעודכנים לאורך כל שעות היממה, גם אתם בחו"ל וגם אם אתם בעבודה, כל שנותר לכם לעשות זה להיכנס ולהרגיש בבית"

תיהיה בקשר איתנו

הכתובת שלנו:

 

2851 SW 58 Manor

Fort Lauderdale FL 33312

954.592.5151